#1 2014-04-16 17:12:45

CommandBlock

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 23
Punktów :   

Regulamin Serwera ArcanaCraft

Jak w tytule. Temat jest zamknięty, aby gracze nie mogli w nim pisać.


Muty itp.

1. Podczas rejestracji nie można przeklinać, w przeciwnym bądź razie zostaniesz zbanowany przez jakiegoś MC bądź Administratora który jest w czasie twojego przeklinania na konsoli.

1.1 Kiedy Gracz/użytkownik serwera będzie do ciebie przeklinać, a nie będzie podczas tego MC natychmiast zrób SS do administracji i wklej go na naszym forum. Jeżeli zauważymy, że SS jest podrobiony otrzymasz bana w wysokości 12 dni.

1.2 Jeżeli spamisz dosyć mocno czyli np. (oddawaj mi miecz ty .....) automatycznie z konsoli serwera otrzymasz mute , może to być mute : 1h , 12 h , 48h ,lub 72h (jeżeli będziesz posiadaj x2 74h możesz zostać wyrzucony z naszego serwera na 90dni i 89h.

Rangi,Przedmioty,Handel

1.3 Handel typu: Dam ci hasło do mojego konta na którym jestem Vip'em za 64 diaxy] może być takie dlatego uznajemy, że gdy posiadasz rangę Admin,HeadAdmin,HeadAdmin+,HeadAdmin++,Właściciel bądź Założyciel Nie masz prawa do zamiany kontami. My widzimy wszystko.


1.3.1 Masz prawo do zamiany kontami tylko w jednym przypadku, musisz posiadać zgodę osoby z którą chcesz zamienić się kontem. Jeżeli nie posiadasz podpisu tej osoby marnujesz cenny czas Administracji = Ban 7dni.
1.4 Jeżeli przez przypadek utracisz przedmiot np.Diamentowy Miecz, możesz dać SS dla Administracji . Wiadomo iż gdy SS będzie podrabiany Gracza/użytkownika spotka kara.


Moderatorzy Czatu
1.5 Moderator czatu jest osobą ważną. Bez takiej osoby chat serwerowy roił by się od przekleństw. Dlatego wybrani Gracze stają się Moderatorami Czatu.


1.6 Moderator Czatu ma prawo do upomnienia osoby Mutem bądź jednorazowym utratą przedmiotu.


1.6.1 Moderator Czatu nie ma zamiaru tracić czas na poczcie odpisując na dziwne komentarze typu: Moderatorze dostałem mute czemu?!!?!!!? ] Moderator Czatu odpisuję bądź wyrzuca taką wiadomość do kosza, ponieważ jeżeli nie przeczytał regulaminu to co moja wina?

Bany

1.7 Nie przeklinaj na czacie ani na poczcie /forum , ponieważ to nie będzie brane pod uwagę graczy. Jeżeli rozsądny Gracz zgłosi taką wiadomość, jak najszybciej dostanie odpowiedź. Takich Graczy szukamy i dodajemy na Moderatorów Czatu


1.7.1 Nie pytaj czy dostaniesz się na Moderatora Czatu ponieważ odpowiedź jest jedna ‘’Po pierwsze, nie chcemy nachalnych Graczy, po drugie Administracja sama wybiera Moderatorów,Moderatorów Czatu.


Konkursy,event,towarzyskie

2. Tematy są kasowane gdy:

2.1. temat nie posiada daty imprezy/eventu w nazwie tematu / nie posiada miejsca ([Serwer]).

2.2. nikt nie wypowiada się w temacie przez 7 lub więcej dni.

2.3. temat nie pasuje do działu bądź jest typowo bezsensowny.

2.4. temat jest mało czytelny lub napisany chaotycznie.

2.5. temat o charakterze handlu.

2.6. temat dot. poszukiwaniu partnera/partnerki.

2.7. temat dot. błahych imprez, tylko poważne się zaliczają.

2.8. temat dot. userbarów
.
2.9. temat dot. loterii, lotto itp...

2.10. temat dot. 'wypadu" na tytana
.
2.11. temat dot. odchodzenia z gry.

2.12. impreza typu rozdawanie itemów/kasy (głównie dla plusów).

2.13. impreza/konkurs odbywa się na prywatnym świecie.

2.14. temat nie zawiera screena udowadniającego posiadane nagrody

2.15. temat nie posiada nagłówka napisanego wg wzoru

2.16. czas trwania eventu przekroczy 1 miesiąc.

Szanuj Administrację!

1.8 Musisz Szanować Administrację! jeżeli nie Szanujesz Administracji masz mniejsze szanse dostania się na Moderator'a czy też opiekuna forum (Wiadomość Systemowa).

1.9 Osoby które trzeba Szanować to nie tylko Administracja ale też Gracze. Nie szanujesz Gracz?= ban od dnia __.__.__r do __.__.__r

1.10 Szanujesz Graczy? Jesteś miły ( = na Moderatora (Może to być nie aktywne taki )

Kary:

2. Za obrażanie na forum/w grze można otrzymać bana lub muta 1h - 72h
2.1 Największy mute/kill jaki może wykonać Moderator/SuperModerator jest to 72h!
2.2 Za obrazę gracza/administratora SuperModerator lub Admin może wykonać komendę /mute (nick obrażającego) (ilość czasu np.1h)
2.3 Kara obrazy lub MultiKonta jest uważana jaka wyloot z serwera w prosty sposób , administracja siedzi na konsoli i Gracze mogą wysłać wiadomość na system (tylko SuperModerator/Moderator może dać wiadomość na system poproś go jeżeli będzie potrzebna !)Będziesz

Komendy dla SuperModeratorów/Moderatorów:

Pierwszą komendą jaki każdy SuperModerator/Moderator musi znać jest komenda /system ta komenda pozwala na wiadomość na czacie np. Mam Gildie i mało osób, kto chcę dołączyć niech idzie na spawn serwera ArcaCraft!
Wygląda to tak:

<<system>>Mam Gildie i mało osób, kto chcę dołączyć niech idzie na spawn serwera ArcaCraft!//(podpis SuperModeratora)

Drugą komendą jest /mute ta komenda polega na zmutowaniu gracza za Przeklinanie/żebranie/kłamanie/wystawianie ofert np. Sprzedam Diaxowy Miecz za 100 Crafcików
/mute (nazwa gracza) (ilość czasu mute)

Trzecią komendą jest /unmute polega na odmutowaniu gracza np. bo moderator się pomylił.
/unmute (nazwa Gracza)

Czwartą komendą jest /kick
/kick (nazwa gracza)

To chyba wszystkie komendy które SuperModerator/Moderator Musi znać


~Moje słowo jest prawem, szczególnie, gdy nie mam racji~
~CommandBlock

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.atk.pun.pl www.freehunter.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.biezuniacy.pun.pl www.ivssp.pun.pl